Thai Paradise – užite si privátny wellness zážitok

Thai Paradise – užite si privátny wellness zážitok

Potrebujete si oddýchnuť, načerpať novú silu na nasledujúci týždeň alebo si chcete užiť relax v súkromí? Vychutnajte si privátny wellness zážitok priamo v centre Bratislavy. V Thai Oase sme pre vás vytvorili súkromnú Thai Paradise miestnosť, kde vás nikto nebude rušiť.

Súkromný wellness zážitok v centre Bratislavy  

V Thai Oase máte na výber vyše 17 druhov kvalitných masáži, ale aj rôzne kúpeľné procedúry. Keďže vieme, že niektorí naši zákazníci nemajú radi prítomnosť iných hostí, rozhodli sme sa vytvoriť jedinečný súkromný wellness – Thai Paradise miestnosť, v ktorej si oddýchnete, zrelaxujete, načerpáte množstvo síl, ale aj zharmonizujete telo a myseľ. Pokiaľ si chcete užiť trochu súkromia v centre mesta, objednajte sa na jednu z procedúr do Thai Oase.

thai paradise

Zažite pravý thajský privátny wellness

V Thai Paradise miestnosti môžete podstúpiť kvalitnú thajskú masáž alebo aróma olejovú masáž + relax v privátnom wellnesse. Na výber máte až 4 balíčky, a to:

  • Balíček 60 min. thajská alebo aróma olejová masáž + 30 min. relax v privátnom wellnesse
  • Balíček 60 min. thajská alebo aróma olejová masáž + 60 min. relax v privátnom wellnesse
  • Balíček 90 min. thajská alebo aróma olejová masáž + 30 min. relax v privátnom wellnesse
  • Balíček 90 min. thajská alebo aróma olejová masáž + 60 min. relax v privátnom wellnesse

K týmto balíčkom si viete doobjednať aj fľašu sektu, bieleho alebo červeného vína a minerálnu vodu. Pokiaľ si chcete užiť trochu súkromia s milovanou osobou, práve Thai Paradise miestnosťou je tou správnou voľbou.

Výhody súkromného wellnessu v Thai Oase

Súkromný wellness má mnoho výhod a dôvodov, prečo je pre mnohých ľudí atraktívnou voľbou. Tu je niekoľko dôvodov, prečo je súkromný wellness dobrý:

Intimita a súkromie

Jednou z hlavných výhod súkromného wellness je intimita a súkromie, ktoré poskytuje. Mnohí ľudia uprednostňujú relax v tichom a súkromnom prostredí, bez rušenia od ostatných. Súkromný wellness umožňuje jedinečný priestor, kde sa môžete zamerať na svoje individuálne potreby a získať maximálne pohodlie a pokoj.

Prispôsobenie a flexibilita

Súkromný wellness vám umožňuje prispôsobiť si procedúry podľa svojich predstáv a preferencií. Môžete si vybrať konkrétny typ relaxačnej terapie, ako je thajská masáž, aromaterapia alebo meditácia a tiež si zvoliť vhodné prostredie, hudbu a osvetlenie. Taktiež si môžete prispôsobiť čas a dĺžku svojho relaxu podľa svojho rozvrhu a potrieb.

Zvýšenie zdravia a blahobytu

Súkromný wellness má mnoho prospešných účinkov na zdravie a blahobyt. Relaxovanie a odpočinok pomáhajú znížiť stres, zlepšiť spánok a podporiť celkovú rovnováhu tela a mysle. Pravidelné wellness rituály môžu prispieť k zníženiu bolesti, zvýšeniu energie, zlepšeniu nálady a posilneniu imunitného systému.

Vyhradený čas pre seba

V dnešnom rušnom svete je čas pre seba často veľmi vzácnym a cenným. Súkromný wellness vám poskytuje príležitosť oddialiť sa od každodenných povinností a záväzkov a venovať sa len sebe. Je to čas, ktorý môže mať pozitívny vplyv na vašu celkovú životnú spokojnosť.

Únik od vonkajšieho sveta

Súkromný wellness vám ponúka únik od rušného a hektického vonkajšieho sveta. Môžete sa vyhnúť hluku a rušeniu iných ľudí vo verejných wellness centrách a namiesto toho si vychutnávať relaxáciu a pokoj vo vašom vlastnom súkromnom prostredí. Tento únik môže byť mimoriadne osviežujúci, vďaka čomu zároveň môžete načerpať novú energiu.

súkromny wellness thai paradise

Užite si vlastný wellness zážitok v Thai Paradise

Súkromný wellness prináša mnoho výhod, ktoré zlepšujú fyzické a duševné zdravie. Je to jedinečná príležitosť na vyhradenie času pre seba, obnovu a starostlivosť o svoje telo a myseľ v súkromí a pohodlí vlastného priestoru. Pokiaľ si chcete užiť čas len pre seba, objednajte sa na procedúru do privátneho wellness Thai Paradise do Thai Oase. Objednať sa môžete už dnes telefonicky alebo elektronicky.

Objednať sa