Najlepšia thajská masáž v Bratislave – objednajte sa ešte dnes

Najlepšia thajská masáž v Bratislave – objednajte sa ešte dnes

Masáže majú blahodarný vplyv na ľudský organizmus. Dokonca pravidelné a kvalitné masáže môžu mať vplyv aj na psychické či fyzické zdravie človeka. V závislosti od toho či vás niečo bolí alebo potrebujete len zrelaxovať, môžete podstúpiť rôzne typy masáží. Ktorá je pre vás tá pravá? Objednajte sa ešte dnes na najlepšiu thajskú masáž v Bratislave a spoznajte jej výhody.

Masáž – aký má vplyv na zdravie človeka?

Masáže patria medzi typ mechanoterapie, pri ktorej sa využívajú rôzne špeciálne hmaty, ktoré majú blahodarný vplyv na organizmus. Nejde však len o uvoľnenie svalov. Existujú rôzne typy masáží, ktoré priaznivo vplývajú aj na psychické zdravie človeka. V súčasnosti si môžete vybrať z viacerých druhov masáží. Kým niektoré slúžia na odstránenie opuchov a bolesti svalov, iné pomáhajú odstraňovať toxíny z tela či napomáhajú k dosiahnutiu zdravšej a krajšej pokožky. Existujú, samozrejme, aj masáže, ktoré navodia stav relaxu a oddychu, čo vplýva skôr na psychickú stránku. Avšak práve relax a pohoda dokážu ovplyvňovať celkové zdravie človeka.

najlepšia masáž v Bratislave

Ako rozpoznať najlepšiu thajskú masáž?

Existujú rôzne typy masáží, ktoré sa líšia nielen účinkom, ale aj technikou, intenzitou a spôsobom ich vykonania. Medzi základné typy patrí určite švédska masáž, hlboká masáž, športová masáž a thajská masáž. Podstúpiť však môžete aj rôzne špeciálne masáže, ako napríklad kokosovú masáž, masáž proti celulitíde, aromaterapiu, bankovanie či masáž bylinnými batôžtekmi. Ktorá je však tá najlepšia masáž?:

  • Športová masáž je určená predovšetkým pre aktívnych športovcov, pretože pomáha predchádzať zraneniam a uvoľňuje svaly.
  • Švédska masáž je vhodná pre ľudí s poškodením pohybového aparátu. Ide o jemnú masáž, ktorá uvoľňuje spazmy a rôzne blokády v tele. Švédska masáž pomáha tiež k odstraňovaniu toxínov z tela, pričom sa pri nej využívajú dlhé ťahy, krúživé pohyby a poklepávanie.
  • Hlboká masáž je vhodná pre ľudí, ktorí sú po úraze alebo majú poškodené svaly. Využívajú sa pri nej pomalšie, no intenzívnejšie ťahy, ktoré prenikajú do hlbších vrstiev svalov a tkaniva.
  • Thajská masáž kombinuje rôzne techniky, vrátane akupresúry, jogy a strečingu. Pri tejto masáži sa tiež využívajú esenciálne oleje a aromaterapia. Ide však o intenzívnejšiu masáž, pri ktorej nebudete len oddychovať na masérskom stole. Počas thajskej masáže vás môžu masérky naťahovať do rôznych polôh, aby uvoľnili vaše stuhnuté svalstvo.

najlepšia thajská masáž v Bratislave

Najlepšia thajská masáž v Bratislave

Najlepšia masáž je taká, ktorá odstráni všetky vaše problémy. Pravidelná a kvalitná masáž však priaznivo ovplyvni vaše psychické a fyzické zdravie. Vďaka masáži môžete eliminovať stavy úzkosti, depresie, stresu, ale taktiež podporiť fungovanie mozgovej činnosti. Masáž slúži tiež k prevencii voči zraneniam, k uvoľneniu svalstva, k podpore imunitného systému a prináša mnoho iných benefitov v podobe relaxu. Aká je však najlepšia thajská masáž v Bratislave? Objednajte sa na thajskú masáž do ThaiOase elektronicky alebo telefonicky ešte dnes. Vybrať si môžete z ponuky vyše 15-tich masáží, ktoré vám pomôžu s vaším problémom. Okrem kvalitnej masáže sa môžete tešiť na príjemné prostredie a skúsené thajské masérky.