Masáž proti celulitíde – riešenie na krásne nohy do leta

Masáž proti celulitíde – riešenie na krásne nohy do leta

Cvičíte, zdravo sa stravujete, avšak stále badáte na svojich nohách pomarančovú kožu? Celulitída sa najčastejšie tvorí na stehnách a zadku, a to predovšetkým u žien. Zbavte sa jej v čo najkratšom čase. Objednajte sa na masáž proti celulitíde do Thai Oase, vďaka ktorej budete mať do leta krásne nohy bez hrboľčekov.

Masáž proti celulitíde – krásne nohy do plaviek

Celulitída sa nepovažuje za zdravotný problém. Skôr ide o estetickú záležitosť, ktorá trápi mnohých ľudí po celom svete, predovšetkým ženy. Často však nezáleží ani na tom, akú postavu žena má, jednoducho, celulitída si nájde vždy cestu. Zbaviť sa jej však viete príjemným a účinným spôsobom. Masáž proti celulitíde je metóda na zbavenie sa pomarančovej kože, ktorá ponúka mnoho výhod.

celulitída

Ako vzniká pomarančová koža?

Celulitída sa na tele prejavuje formou hrboľčekov, jamiek či iných rýh na koži. Pomarančová koža nepredstavuje zdravotné riziko, ale po vizuálnej stránke nepôsobí príťažlivo. Zároveň do veľkej miery môže ovplyvniť sebavedomie žien či mužov. Aj napriek tomu, že nejde o zdravotné riziko, celulitídu môžu ovplyvniť rôzne faktory a problémy, ktoré sa v tele človeka nachádzajú. Predovšetkým ide o:

  • Nedostatočný pitný režim
  • Zadržiavanie vody v organizme
  • Nedostatočná starostlivosť o pokožku
  • Nedostatočne prekrvovanie postihnutej oblasti
  • Zlá cirkulácia lymfatického systému
  • Problémy s odvádzaním odpadových látok z tela

Práve masáž proti celulitíde vám pomôže opätovne naštartovať lymfatický systém a tým získať do leta krásne nohy bez hrboľčekov.

Účinky anticelulitídnej masáže na pokožku

Anticelulitídna masáž má mnoho výhod, pričom účinky tejto masáže sa už po niekoľkých sedeniach odzrkadlia na krásnej, spevnenej a pružnej pokožke. Masáž proti celulitíde sa vykonáva s použitím rôznych špeciálnych olejov, ktoré sa do pokožky absorbujú. Správnym pohybom rúk sa následne zhluky tukových buniek pod pokožkou rozbíjajú a pokožka vyzerá príťažlivo. Okrem toho sa pri masáži zlepšuje lymfatický systém, prekrvujú sa postihnuté časti a predchádza sa zadržiavaniu vody v organizme. Pokožka je po masáži zregenerovaná a ochabnuté časti sú vypnuté.

Predísť vzniku pomarančovej kože však môžete ďalšími spôsobmi. Ak sa celulitída na vašom tele prejavuje aj v stoji alebo v ľahu, potom je dobré používať kozmetické prípravky, piť dostatočné množstvo vody a začať s aktívnym pohybom. Pomôcť môže aj maderotepia či lymfodrenáž.

masáž proti celulitíde

Objednajte sa na masáž proti celulitíde do Thai Oase

Túžite po krásnych nohách bez celulitídy? Objednajte sa na masáž proti celulitíde do Thai Oase. Prvé výsledky uvidíte už po prvom sedení, pokiaľ je celulitída v prvom štádiu. Pri celulitíde 3-4. stupňa je potrebné absolvovať masáž proti celulitíde opakovane. Buďte pripravení na letné mesiace. Objednajte sa na masáž proti celulitíde už dnes.