Thajsko v srdci Bratislavy – zažite pravú thajskú masáž

Thajsko v srdci Bratislavy – zažite pravú thajskú masáž

Počuli ste už o výhodách thajskej masáže? Thajská masáž patrí medzi intenzívne masáže, pri ktorých nebudete len oddychovať na masérskom stole. Thajské masérky vás totižto môžu naťahovať do rôznych polôh, aby uvoľnili vaše stuhnuté svalstvo. Okrem toho sa thajská masáž považuje aj za medicínsku disciplínu, ktorá dokáže vyriešiť rôzne zdravotné problémy. Zažite pravú thajskú masáž. Objednajte sa do Thai Oase online.

Thajská masáž so skúsenými thajskými masérkami

Thajská masáž patrí medzi veľmi obľúbený typ masáže. Kombinuje totižto rôzne techniky, vrátane strečingu, jogy a akupresúry. Pri tejto masáži sa používa aromaterapia a esenciálne oleje, a preto má thajská masáž pozitívny vplyv na telo a dušu. Nečakajte však jemnú masáž, pri ktorej si oddýchnete. Thajská masáž sa považuje za veľmi intenzívnu, aby sa vám uvoľnilo všetko stuhnuté svalstvo. Okrem fyzického zdravia má tento typ masáže aj blahodarné účinky pre vašu myseľ a duševnú stránku.

thajska masaz

Zažiť pravú thajskú masáž môžete v súčasnosti aj v Bratislave. Okrem skúsených pravých thajských masérok vás v salóne čaká aj príjemné prostredie, aby ste sa cítili ako v Thajsku. Vyberte si salón a miestnosť podľa svojich potrieb a požiadaviek. Na výber máte 4 rôzne salóny nachádzajúce sa v Bratislave. Zároveň si však môžete vybrať miestnosti, a to Phi Phi, Pattaya, Chiang Mai a Kho Samui. Čím sú charakteristické?

Užite si kúsok Thajska priamo v Bratislave

Thajsko je charakteristické svojimi nádhernými plážami, prírodou, atmosférou a skvelými masážami. Nemusíte však chodiť ďaleko. To všetko môžete zažiť priamo v Bratislave. V našom salóne na ulici Vajnorská sme pomenovali miestnosti podľa najznámejších thajských ostrovov. Práve u nás môžete zažiť kúsok Thajska na vlastnej koži.

  • Phi Phi je známa svojou úchvatnou krásou, bielymi piesočnatými plážami a tyrkysovou vodou. Tento ostrov je obľúbeným miestom na potápanie a šnorchlovanie, vďaka jasnej vode a pestrému podmorskému životu.
  • Pattaya je ostrov známy svojou živou atmosférou, bohatou nočnou scénou a nádhernými plážami. Okrem plážových aktivít ponúka tiež rôzne možnosti na nákupy, gastronómiu a zábavu.
  • Chiang Mai je naopak charakteristický svojou pokojnou atmosférou, krásnou prírodou a kultúrnym dedičstvom. Je to ideálne miesto na preskúmanie budhistických chrámov, tradičných trhov a na relaxáciu v nádherných okolitých prírodných scenériách.
  • Koh Samui možno poznáte ako ostrov s kokosovými palmami, opustenými plážami a jasnými modrými lagúnami. Je to miesto, kde si môžete oddýchnuť a relaxovať. Tento ostrov taktiež ponúka rôzne aktivity ako potápanie, jachting a výlety na opustené pláže.

Tieto ostrovy majú svoje vlastné jedinečné čaro a kúzlo. Rovnako ako aj masáže, ktoré môžete v Thai Oase zažiť. Okrem tradičnej thajskej masáže si môžete vybrať zo 17 druhov masáží, a to podľa vlastných potrieb a požiadaviek.

thajska masaz

Užite si tradičnú thajskú masáž v Thai Oase

Chcete zažiť tradičnú thajskú masáž? V Thai Oase môžete absolvovať thajskú masáž vykonávanú skutočnými thajskými masérkami. Zároveň si môžete vybrať až zo 17 procedúr. Bez ohľadu na to, či vás trápi bolesť chrbta, chcete odbúrať stres alebo len zrelaxovať, Thai Oase je miestom, kde si prídete na svoje. Objednajte sa na masáž do Thai Oase online už dnes.