Buďte pripravení na leto: Doprajte si masáž proti celulitíde

Buďte pripravení na leto: Doprajte si masáž proti celulitíde

Anticelulitídna masáž sa tiež nazýva masáž krásnych nôh. Vďaka tejto masáži sa vám prekrví pokožka a zlepší cirkulácia lymfatického systému, čím môžete predísť ukladaniu tukových buniek na tých nesprávnych miestach. Doprajte si masáž krásnych nôh a buďte pripravení na leto.

Masáž proti celulitíde – pevná a krásna pokožka bez hrboľčekov

Pomarančová koža sa najčastejšie tvorí na stehnách a zadku, predovšetkým u žien. Ide v podstate o ukladanie tukových buniek, ktoré vytvárajú zhluky uložené pod pokožkou. Tie sa následne prejavujú ako hrboľčeky, jamky a iné ryhy na koži, ktoré síce nepredstavujú žiadne zdravotné riziko, no po vizuálnej stránke nepôsobia príťažlivo. Za vznikom celulitídy však môže byť:

  • nedostatočné prekrvovanie postihnutej oblasti,
  • zlá cirkulácia lymfatického systému,
  • zadržiavanie vody v organizme,
  • problémy s odvádzaním odpadových látok,
  • nedostatočná starostlivosť o pokožku,
  • zlý pitný režim.

anticelulitídna masáž

Jedným z najúčinnejších spôsobov, ako sa celulitídy zbaviť, je podstúpiť masáž proti celulitíde. Vďaka nej môže byť vaša pokožka už po niekoľkých sedeniach pevná, pružná a krásna. Buďte pripravení na leto a podstúpte anticelulitídnu masáž.

Anticelulitídna masáž – účinné odstránenie celulitídy

Existuje viacero stupňov celulitídy. Kým niektorí majú prejavy pomarančovej kože len pri viditeľnom teste, iným sa ukazuje celulitída aj v ľahu či v stoji. Najhorším štádiom je však 4. stupeň, kedy dochádza k degenerácii väziva. Predísť vzniku celulitídy alebo ju odstrániť, je možné viacerými spôsobmi, a to lymfodrenážou, aktívnym pohybom, kozmetickými prípravkami, ale aj anticelulitídnou masážou. Pri tejto masáži sa využívajú špeciálne masážne oleje a ručné lymfodrenážne prvky, ktoré účinne eliminujú problémy s obehom, čím sa efektívne zbavíte celulitídy. Medzi pozitívne účinky taktiež patrí odstránenie ochabnutej pokožky a jej regenerácia. Po masáži proti celulitíde bude vaša pokožka vyzerať zdravšie a jasnejšie.

masaz proti celulitide

Objednajte sa na profesionálnu masáž proti celulitíde

Masáž proti celulitíde patrí medzi najúčinnejšie spôsoby, ako sa rýchlo a jednoducho môžete zbaviť pomarančovej kože. Prvé výsledky je vidieť už po prvom sedení, pokiaľ je celulitída malá. Pri celulitíde 3. a 4. stupňa je potrebné absolvovať masáž proti celulitíde pravidelne a dlhodobo. Objednajte sa na profesionálnu anticelulitídnu masáž do ThaiOase elektronicky alebo telefonicky. Vyberte si 30, 60, 90 alebo 120-minútovú masáž a buďte pripravení na letné dni už dnes.