Znovuzrodenie s uvoľňujúcou masážou bylinnými vrecúškami

Znovuzrodenie s uvoľňujúcou masážou bylinnými vrecúškami

Ak mávate často pocit stresu najlepším  a ideálnym riešením je uvoľňujúca masáž. V našom salóne sa môžete spoľahnúť na rodené thajské masérky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť všetko, po čom túži vaše telo i duša. Jednou z mnohých oslobodzujúcich je tiež výnimočná thajská masáž bylinnými vrecúškami.

Tajomstvo bylinkovej masáže

Bylinková masáž je bežný spôsob  liečby. Horúce bylinné obklady sú vyrobené z kusu bavlnenej tkaniny, naplnené zmesou liečivých bylín a zvinuté do menšej gule. Obklady znižujú svalové napätie, chronické bolesti chrbta, zmierňujú stres a únavu, stimulujú životne dôležité orgány a zmysly, sú vhodné aj pri ochoreniach horných dýchacích ciest, ako je bronchitída, astma a prechladnutie. Aplikovať sa majú bezprostredne po thajskej masáži. Profesionálna masérka vám najskôr pretiahne telo a rozohreje svaly a následne bude prikladať na pokožku  horúce bylinné vrecúška. Magické vrecúška obsahujú viac než dvadsať aromatických liečivých bylín a korenín akými sú napr. mäta, bobkový list, zázvor, kurkuma či citrónová tráva, namiešaných presne podľa viac ako 600 ročných starých receptúr.

Účinky bylinnej masáže

  • odstráni stuhnuté a napäté svalstvo a kĺby
  • zlepší dýchanie pri ťažkostiach
  • posilní nervový systém
  • navráti stratenú energiu do celého tela
  • spevní pokožku

 

Navyše bylinky krásne voňajú, pôsobia aromaterapeuticky, miestami má človek pocit, ako by bol v saune. Vďaka bylinnej masáži má klient pocit celkového uvoľnenia a pohody, telesnej i duševnej harmónie, čo je pri masážach najdôležitejšie.