Valentín na masáži: Objavte čaro párovej masáže!

Valentín na masáži: Objavte čaro párovej masáže!

Ešte nemáte valentínsky darček pre vašu polovičku? Hľadáte tento sviatočný deň nejaký unikátny darček? Teraz je ten správny čas rezervovať si termín vašej párovej masáže hneď teraz!

Originálny darček

Deň svätého Valentína je pre páry perfektným dňom na vychutnanie si romantických kúpeľných procedúr. To môže spôsobiť určité váhanie a obavy. Budete však veľmi milo prekvapení, ako veľmi ju oceníte nielen vy, ale aj váš partner. Relaxačná párová masáž má veľa výhod a  v skutočnosti sa k nám po nej naši klienti stále radi vracajú.

Masážny welness

Ak váš partner ešte nezažil kúpeľnú liečbu alebo masážnu terapiu, párová masáž je vynikajúcim spôsobom, ako ho zasvätiť do tajov tradičnej thajskej masáže. Masáž totiž navštívite spoločne, takže sa budete cítiť pohodlne a akékoľvek nepohodlie veľmi rýchlo pominie.

A ako si viete spríjemniť prvú masáž? V zásade platí, že masáž sa vám bude páčiť ešte viac, keď do na ňu prídete v psychickej pohode. Ak však máte určité pochybnosti, poradíme vám, ako si naplno užiť masáž v salóne. S týmito radami sa v masážnom salóne určite nestratíte!

muz a zena na parove masazi pre dvojice

Výhody masáže

Okrem mnohých výhod masáž dáva párom šancu na opätovné spojenie. Doháňajú vás i vášho partnera často celodenné stresy, sedenie pri počítači alebo na gauči v uzatvorenej miestnosti a v noci zase vyčerpávajúce e-maily? Miestami sa už cítite ako spolubývajúci, nie ako pár?

Párová masáž pomôže spojiť vás a vášho partnera. Je to príležitosť podeliť sa o chvíľu medzi sebou a zažiť niečo nové. Nebudete počuť zvuky e-mailov, pripomienky kalendára ani rozhovory z práce. Relaxačná masáž vám pomôže uvoľniť sa a zabudnúť na každodenné stresy. Mnoho párov zistilo, že po relaxácii tela sú schopní lepšie komunikovať, čo vás prirodzene zbližuje.

Oddajte sa kúzlu relaxácie vo dvojici!

Vychutnajte si spoločne so svojou polovičkou uvoľňujúcu luxusnú procedúru v intímnom prostredí nášho masážneho salóna. Príjemný pocit z maximálneho uvoľnenia tak môžete prežívať súčasne.

Užite si uvoľňujúcu masáž vo dvojici s niekým, koho máte radi a darujte originálny darček k výročiu, svadbe, na Valentína, alebo len tak… pre radosť! Pretože partnerská masáž dokáže nielen dobre vyplniť spoločný večer, ale je aj príjemnou formou relaxácie a dokáže uvoľniť po náročnom dni v práci.