Urobte si HAPPY MONDAY v Thai Oase

Urobte si HAPPY MONDAY v Thai Oase

Daždivý a sychravý pondelok si môžete zlepšiť kvalitnou masážou. Trápi vás bolesť chrbta, hlavy alebo si len chcete príjemne oddýchnuť? V Thai Oase máme pre vás každý pondelok vynikajúcu ponuku. Urobte si Happy Monday u nás za zvýhodnenú cenu kvalitných masáží. Objednajte sa ešte dnes.

Podstúpte pondelkovú masáž v Thai Oase za super cenu

Začiatok pracovného týždňa môže byť pre mnohých ľudí náročný. Preto sme sa rozhodli vám dať skvelú ponuku, a to Happy Monday v Thai Oase. Vybrali sme pre vás 3 obľúbené masáže, a to tradičnú thajskú masáž, aromaterapiu a masáž horúcim olejom. Užite si príjemných 60 minút len za 49 €.

Tradičná thajská masáž

Tradičná thajská masáž je skvelou voľbou pre tých, ktorí majú problémy so stuhnutosťou svalov a kĺbov, trápia ich bolesti chrbta či potrebujú zlepšiť prietok krvi. Okrem toho má tradičná thajská masáž aj priaznivý vplyv na myseľ. Ide o špecifickú masáž, ktorá sa vykonáva jemnými, rytmickými a kolísavými pohybmi. Naše skúsené thajské masérky využívajú pri tejto masáži svoje nohy, kolená, ruky či lakte, ktorými tlačia na akupresúrne body. Ide však o jednu z najstarších typov masáží, ktoré spočívajú v kombinácii starobylých indických liečebných praktík, čínskej tradičnej medicíny a pôvodnej thajskej masáže. Objednať sa na tradičnú thajskú masáž môžete práve v pondelok za zvýhodnenú cenu 49 €. Užite si 60-minút dokonalého oddychu v Thai Oase.

thajska masaz

Aromaterapia 

Na rozdiel od tradičnej thajskej masáže je aromaterapia viac relaxačná a menej intenzívna. Naše thajské masérky sa pri tejto masáži zameriavajú viac na uvoľnenie svalového napätia. Okrem aromaterapie sa využíva pri masáži aj aromatický masážny olej, ktorý si môžete vybrať podľa svojich preferencií. Na výber máte viac ako 12 masážnych olejov. Vďaka tomu získate stav hlbokého uvoľnenia, počas ktorého si príjemne oddýchnete 60-minút na lôžku.

aromaterapia

Masáž horúcim olejom

Masáž horúcim olejom je taktiež uvoľňujúca masáž, ktorá vplýva na zmiernenie stresu, uvoľnenie svalov a zlepšuje krvný obeh. Pri masáži sa využíva aromatický olej, ktorý upokojí vašu myseľ, no zároveň vám hydratuje pokožku. Masáž horúcim olejom zároveň vplýva aj na obnovenie rovnováhy a uvoľnenie tela. Olej sa zahrieva tesne pred masážou, takže stuhnuté svaly sa lepšie a rýchlejšie uvoľňujú. Aj pri tejto masáži môžete využiť skvelú pondelkovú ponuku, a to Happy Monday len za 49 €.

masaz horucim olejom

Užite si 60-minút dokonalej masáže v Thai Oase

Každý pondelok sme si pre vás v Thai Oase pripravili skvelú ponuku. Objednajte sa na 60-minútovú masáž len za 49 € už dnes. Objednať sa môžete telefonicky alebo cez WhatsApp. Vyberte si termín, ktorý vám najviac vyhovuje, rovnako ako typ masáže, ktorú chcete podstúpiť. Či sa rozhodnete pre tradičnú thajskú masáž, aromaterapiu alebo masáž horúcim olejom, u vás vždy získate kvalitnú masáž priaznivú pre vaše fyzické a duševné zdravie. Neváhajte a rezervujte si svoj termín už dnes.