5 dôvodov, prečo ísť na Thajskú masáž!

5 dôvodov, prečo ísť na Thajskú masáž!

Počuli ste už o súčasnom fenoméne s názvom tradičná thajská masáž? Všetci z vášho okolia už na nej boli, no vy ste ešte nenašli odvahu? Práve preto by ste mali poznať jej najväčšie benefity, ktoré vás zaručene presvedčia, aby ste sa na ňu objednali hneď teraz!m

 

Uvoľňuje prúdenie energie v tele

Máte veľmi náročné obdobie doma alebo v práci? Tradičná thajská masáž  je skvelou pomocou pri zvládaní stresu, napätí a prepracovaní. Má pozitívny vplyv na našu psychickú pohodu. Prináša uvoľnenie, hlbokú relaxáciu a odpočinok pre telo aj myseľ. Možno sa budete čudovať, ale je vedecky dokázané, že thajská masáž pomáha pri depresiách, migrénach či nespavosti.

Zbavuje bolesti

Ak trpíte bolesťami a vyskúšali ste už všetko možné aj nemožné, máme pre vás vynikajúcu radu. Choďte na masáž! Thajská masáž totižto zbavuje bolesti a stuhnutosti svalov a kĺbov. Masáž dokonca zlepšuje pohyblivosť kĺbov a pružnosť šliach.

Stimuluje vnútorné systémy

Jedným z vynikajúcich benefitov thajskej masáže je nielen stimulácia krvného obehu, ale aj lymfatického systému. Ak teda máte kardiovaskulárne problémy, skúste so svojím ošetrujúcim lekárom prekonzultovať možnosť pravidelne navštevovať sedenia spojené s masážou.

thajska-masaz-esencialne-oleje-aromaterapia

Ochrana organizmu

Bývate často chorí? Alebo sa cítite vyčerpaní a bez štipky energie? Je všeobecne známe, že masáž prispieva k odolnosti vášho organizmu voči rôznym ochoreniam. Podporte teda vašu imunitu v spojení s jedinečným relaxom v podobe thajskej masáže. A budete sa cítiť oveľa mladší!

Podporuje metabolizmus

Máte problémy s trávením? Napriek zdravému životnému štýlu a dostatku pohybu neviete schudnúť? Thajská masáž dokáže vyriešiť aj tento problém! Jej úlohou je nakopnúť vaše vnútorné orgány tak, aby maximalizovali ich činnosť. Masáž zároveň nielenže podporí váš tráviaci systém a urýchli váš metabolizmus, ale postará sa aj o vylúčenie množstva škodlivých látok z tela.

Čo sa týka tradičnej thajskej masáže, máte z čoho vyberať! Od tradičnej thajskej, cez olejovú, reflexnú alebo aloe vera, až po masáž horúcimi lávovými kameňmi alebo bylinnými batôžtekmi. Záleží len na tom, aký problém chcete odstrániť alebo ktorú z týchto a mnohých iných masáži vám odporučí váš ošetrujúci lekár.