Masáž v pohodlí domova: Luxus pre vaše zdravie!

Masáž v pohodlí domova: Luxus pre vaše zdravie!

Máte až priveľa stresu v práci? Je pre vás tento týždeň náročný? Nestrácajte čas cestovaním a doprajte si relaxačnú a revitalizujúcu masáž v pohodlí vášho domova. Úplne postačí, keď si vyberte ktorúkoľvek masáž z našej širokej ponuky, rezervujete si pre vás výhodný termín a my prídeme za vami!

 

Zlepší vaše zdravie

Väčšinu fyzicky a/alebo psychicky vyťažených ľudí trápi určitý zdravotný problém. Migréna, spánok, depresia alebo problémy spojené s estetickým vzhľadom ako vrásky, pomarančová koža či kŕčové žily. Ani jeden z týchto problémov rozhodne nie je príjemný. Avšak, vedecké výskumy neustále dokazujú, že thajská masáž môže výrazne zlepšiť fyzickúpsychickú kondíciu každého jedinca.

 

Pravá thajská masáž pre každého

Thai Massage ponúka mnoho tradičných masážnych techník, pomocou ktorých rozhýbete harmonické prúdenie energie vo vašom tele. Nie ste si istí, ktorá technika by bola pre vás najvhodnejšia? Opýtajte sa nás a my vám radi odporučíme masáž vhodnú akurát pre vaše potreby. Ak si chcete jednoducho len vybrať, tak v ponuke máme nasledujúce masáže:

  • Tradičná thajská masáž
  • Olejová masáž
  • Masáž chrbta a ramien
  • Reflexná masáž nôh
  • Masáž tváre a hlavy

 

Bohatý výber

Okrem niekoľkých druhov masáže máte na výber aj rôzne trvanie masáže. Máte k dispozícii len 1 hod., 1,5 hod. alebo celé 2 hodiny? Čím skôr si masáž rezervujete, tým viac možností výberu vhodného času vám ostane. Stačí sa rezervovať online alebo telefonicky minimálne dve-tri hodiny vopred a my sa už prispôsobíme!

 

Luxusný zážitok

Filozofia nášho masážneho salónu Thai Massage je taká, že poskytujeme luxusný zážitok priamo vo vašom domove, vrátane využitia najrôznejších kvalitných relaxačných olejov a kvalitného masážneho stola. Všetky tieto navonok malé detaily vám dodajú pocit zážitku ako z profesionálneho masážneho salónu. Akurát po takejto masáži sa už nemusíte starať o to kedy a ako sa dostanete domov.

 

Pohodlie nadovšetko

V Thai Massage je pre nás najdôležitejšie pohodlie našich zákazníkov. Preto poskytujeme kvalitnú masáž nielen v našich masážnych salónoch, ale prinášame ju aj priamo k vám domov. Po náročnom dni v práci či čase strávenom s deťmi si môžete užívať chvíle pokoja v pohodlí vášho domova. Všetky masáže, samozrejme, poskytuje licencovaný masér.