Poradíme vám, ako si naplno užiť thajskú masáž!

Poradíme vám, ako si naplno užiť thajskú masáž!

Všetci asi vieme, aké je príjemné užiť si masáž v pohodlí vášho domova. Niekedy to však nie je možné. Potom prichádza na rad návšteva masážneho salónu so všetkým, čo k tomu patrí. Ako si užijete thajskú masáž v masážnom salóne bez toho, aby ste sa cítili nepríjemne alebo trápne?

Etiketa uteráka

Všetci masérski terapeuti sú vyškolení a dodržiavajú tzv. „etiketu uterákov“. Ide o basic zákony pri starostlivosti o zákazníkov. Preto je úplne na mieste, že vám presne vysvetlia, ktoré časti oblečenia je potrebné odstrániť, ako si ľahnúť a kedy opustiť miestnosť po masáži, aby ste sa mohli naspäť obliecť. V prípade, že vás terapeut potrebuje otočiť na chrbát, detailne vás usmerní. Navyše, buď on alebo vy zdvihnete uterák tak, aby vám poskytoval bariéru a vy ste sa mohli ľahko pohybovať.

Holiť alebo neholiť?

Nerobte si starosti s ochlpením na vašom tele. Masážni terapeuti zväčša milujú svoju prácu, teda aj ľudské telo a my si myslíme. A ochlpenie je normálnou a prirodzenou súčasťou vášho tela. Preto sa nemusíte hanbiť ani sa nechať masírovať, pretože ste si neodstránili nejakú časť vášho ochlpenia.

Neočakávaní hostia

Ak sa objednávate cez online formulár a používate mobilnú službu, teda masáž v pohodlí domova, môžete mať pri sebe aj všetkých ľudí. Presne ako v bežný deň. Väčšina terapeutov vám však odporúča zvoliť si tichú miestnosť na masáž. Avšak, my sami vieme, že niekedy to nie je možné. Preto je úplne v poriadku, ak sú v okolí deti či domáce zvieratá. Neraz sa stáva, že klienti sa pri masážnom stole hrajú a rozprávajú so svojím dieťaťom.

Chrápanie je kompliment

Ak počas masáže začnete chrápať, nebojte sa! Stáva sa to pomerne často. Masážni terapeuti tento fakt berú ako kompliment, pretože to znamená, že ste úplne uvoľnení a v pohode. Ak už teda začnete tvrdo spať, terapeut vás zvykne jemne zobudiť jemným dotykom za rameno.

Emocionálna vzbura

Verte či nie, ak sa počas masáže alebo po nej začnete cítiť nadmerne emotívne, nerobte si starosti. Niektorí zákazníci sa, dokonca, rozplačú. Prečo je to tak? V našom tele dlhodobo zadržiavame emócie a masáž im môže pomôcť ich uvoľniť. Ak viete, že trpíte nadmerným stresom, úzkosťou alebo depresiou, informujte svojho masážneho terapeuta. Zvyčajne to berie na vedomie a poskytne vám masáž, ktorá je bezpečná a vhodná práve pre vás.